1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Duyuruyu Kapat

Silkroad-V Yönetim Kadrosu

'Duyurular' forumunda Slaughter tarafından 2 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Slaughter

Slaughter Forum Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Silkroad-V Nedir?

Valentina'yı denememek için sebeplerinizin olacağını zannetmiyoruz. Oyunumuz genel olarak gerçek silkroad'ı özleyen ve tekrar oynamak isteyen oyunculara hitabendir.
    Öncelikle size birbirinden farklı özellik taşıyan yetenekli takım arkadaşlarımızdan bahsetmek istiyorum. Takımımız, 4 kişi olmak üzere farklı şehirlerden ve açık fikirli kişilerden oluşmakta.
    Takım arkadaşlarımız farklı alanlarda tecrübeli kişiler bu da demek oluyor ki her ne yönde olursa olsun taleplerinizi karşılayacak birisi her zaman bizim takımımızda mevcut olacak.
    Bizi en iyi yapan yenilikçi fikirlerin oyun içeriğine başarılı, düzgün ve dengeli olarak yerleştirilmesi oldu. Oyunumuzda olacak olan değişik eklentiler gerek otomatik eventler olsun çok fazla eklentiler yaptığımız için tanıtım konumuzu okumanızı ısrarla tavsiye ediyoruz.

Yönetim kadromuz ve görevleri aşağıdaki gibidir:

Geliştirici & Genel Yönetici | Oyun Masterı | Tüm Yetkiler | (Bütün girdiler Nexus tarafından günlük olarak denetlenmektedir)
    @Nexus | 22 Yaş | Erkek | Support

Nexus, benim alanım genel olarak Programlama ve database yönetimi. Diğer yandan, oyuncu desteği, eventler, oyun içi problemleri- genel problemler kısaca Valentina'ya dair bütün herşey. Yine de siz sorununuzla ilgili bize ulaşmak için prosedürümüz gereği takımımızdan ihtiyaç duyduğunuz alanla ilgili ulaşabilirsiniz. Eğer onlar size yardımcı olamaz ise, bana ulaşacaklar sorununuzu ben çözeceğim.

@Drofanex | 22 Yaş | Erkek | Programmer | Support |

Çok uzun zamandır sro ile ilgileniyor ve bu konuda epey tecrübeye sahip. Genel olarak php kodlaması yapıyor, ek olarak C# / VB.NET ve biraz'da C++ kodlayabiliyor. Silkroad-V Web Site ve Guard geliştirmede görevli takım arkadaşımız.

@Awful* | 22 Yaş | Erkek | Genel Moderatör | Grafiker |

Görsel birşey ekleneceği zaman bu görev ona ait olur. Pk2 editör ve aynı zamanda PhotoShop ile ilgilenmektedir.

@Slaughter | 21 Yaş | Erkek | Moderatör | Support

Facebook ve Forum'da genel olarak ilgilenecek ve kullanıcılara destek sağlayacak kişi kafanıza takılan her şeyi Slaughter'a çekinmeden sorabilirsiniz.

@Wutend | 21 Yaş | Erkek | Yardımcı Moderatör | Support

Forum ve oyun içi,dışı sorunları ekip üyelerinin eksik kaldığı konu ve durumlarda destek olup, Forumda ve Facebook sayfamızda sık sık karşılaşacağınız takım arkadaşımız.

Bilgi: Ekibimizdeki hiç bir arkadaşımızın şahsi reel bilgileri paylaşılmayacaktır, çünkü bu bilgiler paylaşıldığında oyuncular kişileri adları ile çağırıp aile bireylerine küfürler edip hem otoriteyi hem de seviyeyi bozmaktalar. Tamamen anonim olarak faaliyet göstereceğiz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Şubat 2018
    KIRITO, kingofvalentin ve Wutend bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.