1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Duyuruyu Kapat

Silkroad-V Server Kuralları

'Duyurular' forumunda Slaughter tarafından 2 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Slaughter

Slaughter Forum Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,

Serverimizin kuralları aşağıdaki gibidir, kural ihlali durumunda insiyatife göre süreli veya süresiz chat ban veya hesap ban uygulaması yapılacaktır.

Serverda global üzerinden ailevi, dini, siyasi, ırkçı, manevi ve kutsal değerlere yönelik her türlü küfür ve söylem yasaktır. Salak, aptal, mal gibi ufak tefek hakaret niteliği taşıyan kelimeler bu kapsamda değildir.

Gerek globaller gerek all chat veya oyunun herhangi bir alanında server hakkında veya server yönetimi hakkında iftira niteliği taşıyan, iğneleyici, serverin düzenini ve huzurunu bozacak, karmaşa çıkaracak, provakasyona teşvik edecek, insanları galyana getirecek, kışkırtacak, yanlış anlamalara sebebiyet verecek, yönetimin itibarını ve otoritesini sarsacak, serverin geleceğini etkileyecek vb... her türlü söylem ve davranış yasaktır.

Server bitti, server battı, server uzun süre gitmez vb... serverin geleceğine yönelik uydurulan kıyamet senaryoları yasaktır.

Oyunu bırakan guild veya oyuncuların global chat veya oyunun herhangi bir alanında başkalarının göreceği şekilde oyunu bırakıyorum, item dağıtıyorum, server şöyledir, server böyledir, şu servera gidiyorum vb... her türlü söylem ve davranış yasaktır. Bırakmak isteyen direk olarak bırakıp sorun yapmadan gitmelidir.

Oyun içerisinde globalden veya herhangi bir yerden başkalarının göreceği şekilde özellikle güncellemelerden sonra oyun rateleri değişti, gm yardım etti, gm item dağıttı, gm şuna yardım etti, gm şunun guildin veya kişinin yanlısı vb. şeklinde her türlü söylem ve davranış yasaktır.

Oyun içerisinde farklı serverlerin isimlerinin anılması, başkalarına önerilmesi, övülmesi veha bahsedilmesi yasaktır.

Oyundaki bazı açıklardan, buglardan veya hatalardan faydalanarak bunu suistimal edip haksız kazanç veya üstünlük sağlamak yasaktır. Böyle bir sorun bulunduğunda oyun yönetimine bildirilmelidir.

Oyunda PC limit crack kullanımı yasaktır, tesbiti yönetim tarafından yapılan hesaplar ana hesaplarda dahil olarak sınırsız bloke edilecektir. Pc limit hakkında şikayet kabul edilmemektedir. Kendimiz tesbit ettiklerimizi banlayacağız ve hiç bir zaman %100 dll crack engelleyeceğiz gibi bir söz veya garanti vermemekteyiz.

Oyun yönetimini aldatmaya, kandırmaya, yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye yönelik her türlü söylem ve davranış yasaktır.

Tüm oyuncular kendi hesaplarının ve oyun içindeki eşyalarının güvenliğinden kendileri sorumludur. Silkroad-V yönetimi bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmemekte ve böyle bir durumun yaşanması durumunda hiç bir şekilde müdahale etmeyecektir.

Oyun hesabı ile ilgili herhangi bir bilginin unutulması durumunda (gizli soru cevabı, mail, şifre...) oyun yönetimi kesinlikle herhangi bir müdahalede bulunmayacaktır lütfen bu yönde herhangi bir istek ve talepte bulunmayınız.

Oyun içinde itemmal veya npc lerden yanlışlıkla alınan hiç bir ürünün, yanlışlıkla açılan skilin veya yanlışlıkla açılan statların iptali / iadesi veya değişimi sorun bizden kaynaklı olmadığı sürece mümkün olmayacaktır.

Oyuna yatırılan ödemeler serverin gelişimi ve masrafları için kullanılmaktadır bu ödemeler hiç bir şart veya koşul altında iade edilmeyecektir.

Oyun yönetiminin banlanacak veya banlanmış hesaplar hakkında her zaman için insiyatif kullanma hakkı bulunmaktadır. Yani kuralları ihlal eden birini cezalandırmayabilir insiyatife bağlı olarak veya hali hazırda banlanmış bir hesabı yine insiyatife bağlı olarak açabilir.

Silkroad-V Oyun yönetimi herhangi bir aracılık işlemi yapmamaktadır, lütfen bu yönde talep ve isteklerde bulunmayınız.

Oyunda ve facebook sayfamız üzerinden gm bana ulaş, gm acil, gm bak, gm önemli, beni yanına çek, yanıma gel ... şeklindeki tüm istek ve talepler görmezden gelinecektir. Ciddi bir sorununuz varsa bunu forum üzerinden bize bildirmeniz gerekmektedir.

Oyuncular oyun hakkında adabı ve usulünce istek ve önerilerde bulunma hakkına sahiptir ancak yapılan her öneri ya da isteğin kabul edileceğinin / uygulanacağının garantisi yoktur. İstekler kabul edilmediği takdirde yönetim bizi takmıyor, oyuncuları umursamıyor vb... söylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Herkesin her istediğinin yapılması ve herkesi aynı anda memnun etmenin imkanı bulunmamaktadır.

Bot kurulumu, bot kullanımı ve botlardan kaynaklı sorunlar hakkında kesinlikle destek vermemekteyiz bu yöndeki istekler görmezden gelinecektir.

Silkroad-V yönetimi gerektiğinde kurallarda değişiklik yapma, kural ekleme ve kural çıkarma haklını saklı tutar.

Not: Oyun içerisinde bizi ilgilendiren önemli bir konu olduğunda lütfen forum sayfamızdan bize ulaşıp bilgi veriniz. Lütfen önemli ve hassas konuları globaller üzerinden afişe etmeyiniz.

Bilginize sunarız.
    © Saygılarımızla Silkroad-V Ekibi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Ocak 2018
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.