1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Duyuruyu Kapat

Silkroad-V Küfürler Hakkında !

'Silkroad-V Problemler ve Şikayetler' forumunda Slaughter tarafından 31 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. Slaughter

  Slaughter Forum Yetkilisi

  Katılım:
  26 Aralık 2017
  Mesaj:
  18
  Alınan Beğeniler:
  9
  Ödül Puanları:
  3
  Cinsiyet:
  Erkek
  Merhabalar,

  Bildiğiniz üzere artık hemen hemen bütün p.serverlerde "Küfür" konusu aşırıya kaçmaya başladı. Bu yüzden biz Valentina ekibi olarak bunu yasaklıyoruz, herhangi bir şekilde küfür etmek yasaktır.

  Küfür eden oyunculara ettiği küfürler doğrultusunda değişken olarak "Chat Block" cezası verilecektir. Eğer bu kişi veya kişiler aldıkları "Chat Block" ceza veya cezalarına rağmen küfür etmeye devam ederse verilecek ceza "Block Login" olacaktır.

  Küfür eden oyuncuları, sadece küfür eden oyuncuların şikayet edilmesi için oluşturulan Silkroad-V Problemler ve Şikayetler bölümüne konu açarak belirtmeniz yeterli olacaktır.


  Silkroad-V Problemler ve Şikayetler

  Açtığınız konu düzenli ve açıklayıcı bir biçimde olması gerekmektedir. Örneğin "Küfür" eden bir oyuncuyu şikayet ederken, konu başlığınız "Nick - Küfür" şeklinde olmalıdır. Konu başlığından sonra içeriği dahada önemli bir hal olarak, mümkün olduğu kadar açıklayıcı ve düzgün bir şekilde kanıtlarınız ile desteklenmelidir.

  Örneğin :

  Slaughter - Küfür

  - Açıklayıcı bir şekilde şikayet ettiğiniz kişinin "TAM" olarak neden şikayet edildiği.

  - Kanıt ( Ekran görüntüsü )  Not : 20.01.2018 tarihinde itibaren sunucumuzda edilen bütün küfürler cezai işleme tabii tutulacaktır.

  Not 2 : Şikayet etmek için açtığınız konu yukarıda ki kriterlere uygun bir şekilde açılmaz ise, açtığınız konu dikkate alınmayabilir ve hatta onaylanmayabilir.

  Not 3 : Küfürlere cezai işlem sadece bu bölüm üzerinden yapılacaktır, yani kısacası şikayet edeceğiniz kişi veya kişileri, facebook adresimiz üzerinden şikayet edemezsiniz.

  Not 4 : Şikayet edilen kişi veya kişilere verilen ceza miktarı tamamen yöneticilerimiz tarafından belirlenecektir ve hiç bir şekilde tartışmaya açık olmayacaktır. Eğer verilen kararı beğenmeyip ortalığı karıştırmaya çalışan kişiler olursa, bu kişilerde aynı şekilde ceza alacaktır.
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.