1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Duyuruyu Kapat

Serverin Genel Durumu Hakkında İstek ve Şikayetleri Paylaşınız!

'Silkroad-V Öneri ve İstek' forumunda ersinacir tarafından 4 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. ersinacir

ersinacir Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Selamun aleyküm arkadaşlar. Onca uğraşlar sonucu iyi bir server bulduğumuzu düşünüyorum. Her server gibi eksiklikler ve olmaması gereken şeyler var. Benim şikayetlerim ve önerilerim şu şekilde;
    1- Elixirlerinin ratesi biraz daha arttırılmalı
    2- Moblardan stone düşmeli, npcde olmamaması gerek kanımca
    3- 101lik itemleri düşürdük diyelim 10 derecelik itemde str int var 11 dereceye basmak için para lazım stoneler paralı dayanmıyor çarlar
    4- Serverde ölü bir sessizlik var herkes kasılıyor vs. aktivite yok henüz sizcede zamanı gelmedi mi?
    5- Gold rateninde biraz artırılması lazım.

2. Zekkeninori

Zekkeninori Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    1. server da gold kasmak çok basit bir kervan çekmeyi dene.
    2. elixir rateler on numara 5 yıldız sebebi ise pazar alışverişin bu oyunda sonsuz zamanı var yani zevki çıkacak.
    3. suan oynadığın server hem emek hem pvp böyle bir server bulamazsın.
    4. Diğer serverlar gibi ilk gunden adamlar 5*10 b kasıp pazarın içine etmeyecekler.
    5. Evet oyunda halen eksik bazı şeyler var ama bu oyunun kadrosu bu işi biliyor tam zamanın da bu sorunları halledeceğine inanıyorum.
    6. 101 lik itemler şuan az gözüküyor çünkü serverın %50 si 101 lw in altında bu arkadaşlar da yakın zaman da 101 üstüne çıkınca yerden düşen item çoğalıcaktır.
    7. Her geldiğiniz serverın forum dan reklamların dan özelliklerini okuyup evet beğendim bu oyunu oynacağım diye oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Sonra şu değişsin bu değişsin demeye başlıyorsunuz ya bu sisteme uyacaksınız yada bırakıcaksınız. Oyunu değişrtirmeye çalışmayın siz değişin. Zor olan daima güzeldir.

^^ ApophisCrew ^^

kariotz bunu beğendi.
  3. _RedRaider_

_RedRaider_ Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Cnc Operatörü
    sayın ev sahibi :)
    Oyuna neden giremiyoruz. Yardım v çözüm lütfen..:cool: