1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Duyuruyu Kapat

Oyun içi itemlerin oyun dışı satışı !

'Silkroad-V Problemler ve Şikayetler' forumunda rf4ewa tarafından 20 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. rf4ewa

rf4ewa Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Oyun içerisinde düşürülen itemlerin oyun dışı ticaret ile satışı acilen yasaklanılmalı,
    Herkes online oyunları para kazanma mekanı olarak düşünüyor.

Artık yeter !
    Oyunu para tuzağı haline getiriyorsunuz ne zevki kalıyor ne de anlamı !

2. Nexus

Nexus Game Master

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Bu durumu bizim yasaklamamız emin olun birşey değiştirmeyecek. El altından da yine satışlar devam edecektir bildiğiniz gibi.
    Ancak bu durumu oyuncu değiştirebilir, piyasa sizin elinizde ister TL ile alışveriş yaptırın ister Gold ile :)

3. cngzhn41

cngzhn41 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Mesajımda uygunsuz bir içerik yoktu , ne dokundu size anlamadım?

4. Nexus

Nexus Game Master

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    diğer @sic1'in yaptığı yorumla birlikte algıladım kusura bakmayın, oyunla ilgilenme konusuna da gelirsek oyunu oyundan değil de forumdan yönetiyoruz ki tekil değil bütün oyunculara yardımcı olalım ki bunun mümkün olmadığını bizim tarafımızdan düşünürseniz hak vereceksinizdir. Oyunda herhangi bir teknik aksaklık, sorun, hata vs. meydana geldiğinde müdahalede bulunuyoruz diğer türlü yapabileceğimiz ne olabilir ?

5. cngzhn41

cngzhn41 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Valla ben bir ilgi , bir yineleme , bir çözüm üretme göremiyorum. Oyun açıldığında bir kemik kadro başladı devamı gelmedi çünkü bizlerin yatırdığı para tatlı geldi , afiyet olsun başımızın gözümüzün sadakası olsun. Server'i ayakta tutmak için biz afedersin g*tümüzü yırttık sizin yapmanız gerekeni biz yaptık. Server foruma konu açın demekle yönetilmez senin bunu yapabilmen için 5000 player'in olması lazım. Oyunda 900 kişi var 500 ü senin gösterdiğin kalan 400 ün 100 ü aktif kalanı bot. Biz dünkü çocuk değiliz neyin ne olduğunu biliyoruz. Burda bir iki mesaja cevap verip ilgileniyormuş gibi gözükmek server yönetmek değildir. Benim şahsi görüşüm budur.

6. Nexus

Nexus Game Master

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Bu forum sadece Valentina oyunu için açılmadı bunu ilerleyen zamanlarda göreceksiniz, ki oyun içerisinde bulunmamız pek hoş karşılanmadı bu yüzden oyunla alakamız bulunmuyor Oyun için reklam çalışmaları yapacağız ki oyundan gelen para yine reklama gidecek yani yatırılan paralar yine servera yatırılacak derdiniz buysa açıklamasını bu şekilde yapmış olayım. Nihayetinde insanlarız ve günümüzün her saatini bilgisayar başında ve oyunlarla geçirecek pek fazla vaktimiz yok ki bu sebepten ötürü moderatör arayışına girdik. Şayet oyunun işleyişinde düzenleme yapmamız bekleniyor ise söz konusu değişiklikler arz-talep meselesidir, açarsınız konunuzu anlatırsınız derdinizi biz de bize düşeni yerine getirir isteklerinize göre bir düzenleme yapılıp Anket oluştururuz ona göre değişirse değişir değişmezse değişmez, burada kimse çocuk değil ki en ufağımız minimum 18 yaşındadır. Silkroad piyasasını bizler de biliyoruz ve biliyor oluşumuz zaten bu şekilde reaksiyon göstermemizi sağlıyor. Umarım açıklayıcı bir şekilde derdimi anlatabilmişimdir.

7. cngzhn41

cngzhn41 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Ben hiçbirşey demiyorum bu savunmaya karşılık. Önümüzdeki günlerde siz zaten en güzel cevabı alacaksınız. İyi akşamlar.

Nexus bunu beğendi.
  8. Nexus

Nexus Game Master

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkür ederiz iyi oyunlar, iyi forumlar.

9. cngzhn41

cngzhn41 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Ben demiştim önümüzdeki günlerde cevabı alacaksınız diye :) Aldınızda..