1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Duyuruyu Kapat

Guild Tanıtım Kuralları (Okumadan Konu Açmayınız!)

'Silkroad-V Guildler ve Unionlar' forumunda Slaughter tarafından 2 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Slaughter

Slaughter Forum Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1

[​IMG]Merhaba değerli Silkroad-V Kullanıcıları,

[​IMG]Oyuncularımızın bu ortamlarda bulunup, ekip bulmakta zorlanıyor ve güçlük çekiyor. Silkroad belki eskisi gibi her ne kadar çok ön planda gözükmese eski ve oyunu oynayan oyuncular için bu ortam gerçekten işe yarayacak ve bu sayede oyuncular kolayca ekip bulup Valentina'nın o eski serverlarda sağladığı dayanışmayı tekrar görebiliriz.
    [​IMG]Bu hizmeti veren biz yönetim olarak ekip'e oyuncu arayan veya ekip arayan arkadaşların'da aşağıdaki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Konular yalnızca Moderatör onayına sunulup onaylanmaktadır. Yani konu açtığınızda direkt konuyu göremeyeceksiniz çünkü bölüm kurallarına uygun bir şekilde açılıp açılmadığını biz yönetim kontrol ettikten sonra konunuz onaylanacaktır.

[​IMG]Silkroad-V Guild Tanıtım Kuralları

[​IMG]Konu Başlığı Kuralları (Aşağıda örnekleri verilmiştir)
    [​IMG]Konu Başlığı Guild İsmi | Kuruluş Tarihi şeklinde olmalıdır.
    [​IMG]Valentina - 2017

[​IMG]Konu İçerik Düzeni Kuralları (Aşağıda örnekleri verilmiştir)
    [​IMG]Konu İçeriği Kurallar | İletişim | Görseller şeklinde olmalıdır.

[​IMG]Guild Kuralları
    [​IMG]18+ yaş sınırı vardır. (Örnek)
    [​IMG]Küfür ve argo yasaktır. (Örnek)
    [​IMG]Skype zorunludur. (Örnek)

[​IMG]İletişim
    [​IMG]Facebook.com/SilkroadValentina (Örnek)

[​IMG]Görseller
    [​IMG]Guildinize ait varsa resim ve videolar

Not: Yukarıdaki bilgileri bu tarz ve düzlemde uygulayan tüm oyuncular moderatör onayında guildlerini tanıtabilirler. Konu içinde veya konu başlığında kesinlikle farklı SERVER İSMİ belirtmek yasaktır. ( Örneğin Şu serverde bu kale bizdeydi gibisinden )

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.