1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Duyuruyu Kapat

GMler

'Silkroad-V Problemler ve Şikayetler' forumunda haskselek tarafından 21 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. haskselek

haskselek Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    GM lerin yeterince ilgilenmediğini tüm serverdaki oyuncular görebiliyor.Güzel bir server diye başladık her şey başta çok güzel gidiyordu.2200 playerlara kadar çıktı.Fakat belli bir süreden sonra oyun içi ekip oyunla olan bağlantısını kesti.Şuan oyunda mob spawn sorunu var onla bile ilgilenen birileri yok.Madem bir oyun açıyorsunuz ilgilenen olsun di mi?Gelip 10 dakika unique event yapıp server yönetilmiyor malesef.2k oyunculu server oldu sana 600 kişi.Alexte herkes karakterini itemlerini gerçek Türk lirasına satar olmuş.Bu mu oyun mantığınız sizin.Şu insanları gördükçe benim gibi guildim gibi oynama isteği olan insanlarında hevesi kaçıyor bilin istedim.Umarım yaptığınız büyük hatadan döner oyunla en kısa sürede ilgilenmeye başlarsınız.Yoksa iş işten geçecek hem oyuncular hem siz mutsuz olacaksınız.İyi günler,iyi oyunlar

2. rf4ewa

rf4ewa Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İş işten geçti kardeş ilgilensede fark etmiyor artık :) Giden gitti o eski playeri toplayamaz daha..millet itemlerini npc satıyor :)

3. Nexus

Nexus Game Master

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Mob spawn sorununu çözme amaçlı bu gün yapılacak ufak bir restartla artık böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Oyunla ilgilenmiyoruz diye birşey yok artık sadece sık sık başlarda olduğu gibi problem yaşamıyoruz hepsi o. Sistem ve oyun stabil şekilde çalışıyordu ki bu ufak mob spawn bugu ortaya çıkana kadar. Bu sorunun kaynağı da zaten uniquelerin kesilip elitelerinin bırakılması biz de eliteleri kaldırıp bu şekilde bir çözüm üreteceğiz

dabbe00 bunu beğendi.