1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Duyuruyu Kapat

DROP

'Silkroad-V Öneri ve İstek' forumunda joyeux tarafından 6 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. joyeux

joyeux Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3 gündür 3 charla 7/24 bottayım 1 tane bile nova düşmedi boşuna bilgisayarı açık tuttuğumamı yanayım geçene zamana mı yanayım bugünde çıkmazsa ben oyunu bırakıyorum bu kadarda olmaz artık !!

2. ersinacir

ersinacir Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen katılıyorum. Ne heveslerle geldik şu güzel servere, hevesimiz kursağımızda kalmasın. Ben başka hiçbir serverde böyle drop rate görmedim. NET!

3. Perfetto

Perfetto Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    kardeş kusura bakmayın ama o kadar alışılmış ki kolaylığa insanlar artık sabretmeyi bilmiyor gerçekten droplar orjinal oyuna çok yakın ve gayette güzel hatta güncellemeden önce exp rate daha düşüktü yani hemen 110 olunmuyodu ki bu da çok güzel bir olaydı bunu değiştirmelerine de çok üzüldüm ben şahsen gel gelelim oyun rateleri çok güzel kimse kusura bakmasın öyle ilk haftadan herkes full nova olursa diğer zamanlar napıcaksınız ayıptır sorması 2 unique kovalıcaksınız sonra sarmıyo cart curt bırakın bu işleri kervan değerli her düşen item elixirler değerli oyunda daha ne istiyosunuz yeter artık her yerde ağlamanızdan gerçekten çoğu kişi bıktı gidiyorsanız kapı açık arkadaşım selametle !!!

excelance ve Zekkeninori bunu beğendi.
  4. Zekkeninori

Zekkeninori Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Serverin ilk halini değiştirdi yöneticiler daha zordu level kasmak bile şimdi 3 saat 110 lw oluyorsunuz. iSro da oynamayalı epey olmuş sizin o yüzden item rate'nin zorluğu size imkansız gibi geliyor. Ben oyunun açılması ile dakika dakikasına giren oyunculardan biriyim ve ben bile 4-5 gundur 1 tane nova item düşürdüm. Ama ben o rate niye boyle bu rate nıye boyle demıyorum cunku oyunun bazı forumlarında adamlar belirtmiş bu oyuun bu ratesi budur. Bizler de kabul ederek başladık. Perfetto nun da dediği gibi beğenmiyorsanız zorluğa gelemiyorsanız kapı açık . BY BY:campeon2:

5. ufukdurmus41

ufukdurmus41 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim item drop 10x yazıyor anasayfada yalnız,insanlar bunu görerek gelmiş de olabilir,ki server'ın şu anki durumunda item drop %0.01x falan galiba :S 3 gündür 1 tane bile item çıkmadığına göre..

6. Wutend

Wutend Yardımcı Mod.

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikler Hayırlı Forumlar.

Arkadaşlar Drop/Exp/Sox rateler stabil olarak orjinal halinde kalıcaktır. sebebi oynadığınız kolay serverlardan sıkıldığınız gibi sıkılmamanız 1 haftada set dizip 1 veya 2 gün pvp atıp bunalmamanız için.

Amacımız uzun süreli zevk alabileceğiniz bir alt yapı ve oyun sistemidir. biz bu mantıkla ve zihniyetle bu işe gönül koyduk ve bu devran böyle gidicek.

Tekrardan hayırlı forumlar dilerim.

Zekkeninori bunu beğendi.
  7. Zekkeninori

Zekkeninori Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    İtem çok dusuyor sende bi gusülsüzlük var o zaman.